Przerwa w działalności PSZOK w Wiśle
Urząd Miejski w Wiśle ogłosił, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie nieczynny w dniu 2 maja 2026 r.
Przeprosiny za utrudnienia
Władze miasta przepraszają za utrudnienia i zachęcają mieszkańców do zaplanowania dostarczenia odpadów w innym terminie.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
źródło: wisla.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




