Wisła: Obowiązek rejestracji posiadaczy zwierząt

Wisła: Obowiązek rejestracji posiadaczy zwierząt

Powiatowy Lekarz Weterynarii przypomina o obowiązku rejestracji posiadaczy zwierząt.

Właściciele niektórych gatunków zwierząt mają obowiązek zgłoszenia swojej działalności do Inspekcji Weterynaryjnej. Dotyczy to m.in. posiadaczy bydła, owiec, kóz, zwierząt wielbłądowatych, trzody chlewnej, koni, pszczół oraz zwierząt towarzyszących.

Wymogi rejestracji

Obowiązek rejestracji obejmuje także hodowców zwierząt rasowych i stowarzyszenia utrzymujące zwierzęta. Zgodnie z informacjami, rejestracja oraz wydawanie decyzji są bezpłatne do 18 czerwca 2026 roku.

Jak złożyć wniosek?

Wnioski można składać osobiście w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Cieszynie, przy ul. Bielskiej 3a, lub przesłać drogą elektroniczną na adres: cieszyn.piw@wetgiw.gov.pl.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

źródło: wisla.pl

Wisła: Obowiązek rejestracji posiadaczy zwierząt REKLAMA

Zagłosuj!

25 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA