Wisła: Noworoczne życzenia z Wisły: Witaj 2026 rok!

Wisła: Noworoczne życzenia z Wisły: Witaj 2026 rok!

W Nowy Rok z nadzieją i radością!

Mieszkańcy Wisły mogą rozpocząć 2026 rok z pozytywnym nastawieniem, otoczeni pięknem gór i przyrody. Burmistrz Miasta Wisła, Tomasz Bujok, oraz Przewodniczący Rady Miasta, Janusz Podżorski, przekazali mieszkańcom życzenia pełne inspiracji oraz bliskich i dalszych wędrówek.

Życzenia od lokalnych władz

Władze miasta życzą, aby Wisła pozostała miejscem dobrych powrotów oraz odpoczynku przez cały rok. W swoich życzeniach podkreślają, jak ważne są chwile wytchnienia oraz radość płynąca z odkrywania kultury, tradycji i smaków regionu.

Pomyślność na nadchodzący rok

Włodarze zaznaczają, że nadchodzący rok powinien przynieść zdrowie, pomyślność i codzienną radość. Życzą mieszkańcom wielu dobrych spotkań, które na długo pozostaną w pamięci.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Wisła: Noworoczne życzenia z Wisły: Witaj 2026 rok! REKLAMA

Źródło: https://wisla.pl/mieszkaniec/news/szczesliwego-nowego-2026-roku

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA