Wisła: Nowe trybuny w Wiśle Jonidło – modernizacja boiska sportowego w toku

Wisła: Nowe trybuny w Wiśle Jonidło – modernizacja boiska sportowego w toku

W maju br. rozpoczęły się prace związane z modernizacją boiska sportowego w Wiśle Jonidło.

Zadanie, zatytułowane „Modernizacja boisk – Budowa trybun wraz z zadaszeniem na boisku w Wiśle Jonidło – etap I”, stanowi pierwszy krok w kierunku stworzenia nowoczesnej przestrzeni dla różnorodnych wydarzeń sportowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Zakres inwestycji

Zakres inwestycji obejmuje niwelację terenu, wykonanie płyty fundamentowej wraz ze schodami i chodnikiem oraz montaż centralnej sekcji trybun o długości 28,63 m. Trybuny, wykonane z trwałych profili stalowych, będą miały wygodne zadaszenie.

Komfort dla widzów

Nowa trybuna pomieści 197 osób, zapewniając komfortowe warunki oglądania wydarzeń sportowych, niezależnie od warunków atmosferycznych. Zakończenie prac planowane jest na 14 września 2025 r., a wartość umowna inwestycji wynosi 437.080,50 zł.

Cel modernizacji

Celem tego przedsięwzięcia jest rozwój lokalnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz stworzenie nowoczesnego miejsca integracji społecznej, które posłuży do organizacji wydarzeń o charakterze edukacyjnym, informacyjnym i sportowym. To kolejny krok w budowaniu atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni dla mieszkańców Wisły.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Wisła: Nowe trybuny w Wiśle Jonidło – modernizacja boiska sportowego w toku REKLAMA

Źródło: https://wisla.pl/mieszkaniec/news/nowe-trybuny-z-zadaszeniem-na-boisku-w-wisle-jonidlo-rusza-modernizacja

Zagłosuj!

29 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA