W Wiśle trwają przygotowania do ferii zimowych.
Habsburska Osada Gospodarcza zaplanowała szereg atrakcji zarówno dla turystów, jak i mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi.
Tropimy w lesie z leśnikiem
W środę, 25 lutego o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie pod hasłem „Tropimy w lesie z leśnikiem – Czyja to kupa?”. Uczestnicy będą mieli okazję wyruszyć na poszukiwanie tropów i zgłębić leśne sekrety pod okiem doświadczonego leśnika. Spotkanie potrwa około 1,5 godziny i jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszych zapisów.
Warsztaty tworzenia magnesów
Kolejną atrakcją, która odbędzie się w czwartek, 26 lutego o godz. 15:00, są warsztaty tworzenia magnesów. Uczestnicy, korzystając z różnych technik plastycznych, takich jak malowanie farbami akrylowymi, rysunek czy wyklejanie, będą mieli szansę wykonać własne, pamiątkowe magnesy. Koszt udziału wynosi 60 zł od osoby, a także obowiązują zapisy.
Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 791 400 547 oraz adresem e-mail: hog@wisla.pl.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
Źródło: https://wisla.pl/mieszkaniec/news/ferie-zimowe-w-habsburskiej-osadzie-gospodarczej
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




