W Cieszynie zorganizowany zostanie Dzień Osób z Niepełnosprawnościami
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bielsku Białej, Inspektorat w Cieszynie, zaprasza mieszkańców na „Dzień Osób z Niepełnosprawnościami”, który odbędzie się 19 maja 2026 roku w godzinach 10.00–14.00 w Starostwie Powiatowym w Cieszynie.
Program wydarzenia
W programie zaplanowano prelekcje dotyczące wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz zdrowego stylu życia. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z indywidualnych porad ekspertów z takich instytucji jak ZUS, NFZ, PCPR, PUP, MOPS oraz Urząd Skarbowy.
Informacje i wsparcie
Podczas wydarzenia będzie można uzyskać informacje dotyczące rehabilitacji, świadczeń, programów profilaktycznych oraz usług wspierających osoby z niepełnosprawnościami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*
źródło: wisla.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




