Wisła: Dzień Osób z Niepełnosprawnościami zbliża się

Wisła: Dzień Osób z Niepełnosprawnościami zbliża się

W Cieszynie zorganizowany zostanie Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bielsku Białej, Inspektorat w Cieszynie, zaprasza mieszkańców na „Dzień Osób z Niepełnosprawnościami”, który odbędzie się 19 maja 2026 roku w godzinach 10.00–14.00 w Starostwie Powiatowym w Cieszynie.

Program wydarzenia

W programie zaplanowano prelekcje dotyczące wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz zdrowego stylu życia. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z indywidualnych porad ekspertów z takich instytucji jak ZUS, NFZ, PCPR, PUP, MOPS oraz Urząd Skarbowy.

Informacje i wsparcie

Podczas wydarzenia będzie można uzyskać informacje dotyczące rehabilitacji, świadczeń, programów profilaktycznych oraz usług wspierających osoby z niepełnosprawnościami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

źródło: wisla.pl

Wisła: Dzień Osób z Niepełnosprawnościami zbliża się REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA