Wisła: Bezpłatne badania w ramach Expo Zdrowie

Wisła: Bezpłatne badania w ramach Expo Zdrowie

Bezpłatne badania zdrowotne na Expo Zdrowie

Wszystkich zainteresowanych zaprasza się do skorzystania z bezpłatnych badań oraz konsultacji lekarskich, które odbywają się jeszcze dzisiaj do godziny 14:00.

Możliwości zdrowotne

Podczas wydarzenia można wykonać m.in. pomiar ciśnienia krwi, poziomu glukozy, tkanki tłuszczowej oraz sprawdzić wydolność płuc. To wyjątkowa szansa, aby zadbać o swoje zdrowie i dowiedzieć się, jak skutecznie przeciwdziałać chorobom.

Serdecznie zaprasza się wszystkich do udziału w tym istotnym wydarzeniu.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

źródło: wisla.pl

Wisła: Bezpłatne badania w ramach Expo Zdrowie REKLAMA

Zagłosuj!

14 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA