Wielkie smażenie placków ziemniaczanych na rynku w Cieszynie

Wielkie smażenie placków ziemniaczanych na rynku w Cieszynie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie serdecznie zaprasza na wydarzenie pod tytułem “My som stela – ziymioków momy wiela” czyli wspólne smażenie placków ziemniaczanych. Wydarzenie odbędzie się na rynku w Cieszynie 12 października w godzinach 12:00-17:00.

– Remont naszego pięknego Rynku zakończony, wasze ulubione placki ziemniaczane powracają. Tradycyjnie już zapraszamy na cieszyński rynek, gdzie w czwartek, 12 października 2023 r. od godz.12.00 do 17.00 wychowankowie i uczniowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bażanowicach oraz w Cieszynie, przy wsparciu opiekunów będą smażyć placki ziemniaczane, ze śmietaną lub z cieszyńskimi wyrzoskamiKażdy, kto odwiedzi w czwartek cieszyński rynek, będzie miał możliwość skosztowania pysznych placków prosto z blachy.

Wszystkie środki pozyskane podczas wydarzenia “My som stela – ziymioków momy wiela” zostaną w pełni przekazane na rozbudowę Placówek Rehabilitacyjno-Oświatowych w Bażanowicach.

Zagłosuj!

11 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 5

Fajne: 5

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz