VII Cieszyński Bieg Godzinówka

VII Cieszyński Bieg Godzinówka

13 listopada w Cieszynie odbędzie się siódma edycja VII Cieszyński Bieg Godzinówka dla Niepodległej. W tym roku bieg nawiązuje swą nazwą do Święta Niepodległości.

W odróżnieniu od ubiegłych lat, trasa tegorocznego biegu wytyczona będzie w sportowo-rekreacyjnym terenie Lasku Miejskiego, wzdłuż Al. J. Łyska i rzeki Olzy oraz pomiędzy kompleksem boisk „Pod Wałką” a Mostem Sportowym.

Udział w imprezie jest bezpłatny, zapisy na stronie internetowej www.elektronicznezapisy.pl do 6 listopada (do końca dnia) lub w dniu odbywania się imprezy w biurze zawodów, jeśli nie zostanie wyczerpany wcześniej limit nadanych numerów startowych.

W biegu mogą startować osoby, które mają ukończone 16 lat (niepełnoletni muszą dostarczyć do biura zawodów oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego wyrażające zgodę na udział w biegu).

Każdy z uczestników, który zarejestruje się internetowo i ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewniają nagrody dla 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii w postaci kart podarunkowych o następujących wartościach:
– kategoria mężczyzn i kategoria kobiet: I miejsce – 200 zł, II miejsce – 150 zł, III miejsce – 100 zł,
– kategoria drużyn: I miejsce – 270 zł, II miejsce – 180 zł, III miejsce – 150 zł.

Organizatorzy: Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie, Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”. Szczegóły wraz z niezbędnymi dokumentami znajdują się na stronie sport.cieszyn.pl.

Artykuł i foto: WS

Źródło: Wiadomości Ratuszowe

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz