[UWAGA!] SZUKAMY SPRAWCY NAPADU. CZY KTOŚ GO ROZPOZNAJE? PUBLIKUJEMY FILM.

[UWAGA!] SZUKAMY SPRAWCY NAPADU. CZY KTOŚ GO ROZPOZNAJE? PUBLIKUJEMY FILM.

Policjanci poszukują sprawcy trzech rozbojów w placówkach handlowych w Cieszynie. Napastnik kradł pieniądze grożąc nożem. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny. Osoby, które rozpoznają sprawcę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie wyjaśniają sprawy trzech przestępstw rozboju, do których doszło na terenie Cieszyna. Dwa z nich wydarzyły się w grudniu – pierwsze 12 grudnia ok. godz. 17.45 na ul. Zamkowej, drugie 18 grudnia ok. godz.16.20 na ul. Szerokiej w Cieszynie. Ostatni rozbój miał miejsce 10 stycznia o godzinie 14.35 na ul. Stary Targ. O ich dokonanie śledczy podejrzewają  jednego, nieustalonego dotąd sprawcę.

Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów ustalono, że mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie jeansy, ciemne obuwie, szalik/chustę zasłaniającą twarz. Wiek z wyglądu 40-50 lat, średniej budowy ciała, wzrost ponad 190 cm. Sprawca wchodząc do placówek groził pokrzywdzonym nożem, po czym zabierał pieniądze. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

 GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ!

[UWAGA!] SZUKAMY SPRAWCY NAPADU. CZY KTOŚ GO ROZPOZNAJE? PUBLIKUJEMY FILM.[UWAGA!] SZUKAMY SPRAWCY NAPADU. CZY KTOŚ GO ROZPOZNAJE? PUBLIKUJEMY FILM.

Zagłosuj!

3 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 7

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 28.571429%

Słabe: 5

Procent słabych głosów: 71.428571%

Dodaj komentarz