PSZOK w Śląsku Cieszyńskim ogłasza przerwę w działalności
Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Śląska Cieszyńskiego będzie nieczynny w dniach 24-28 grudnia 2025 roku. Mieszkańcy powinni z wyprzedzeniem zaplanować swoje działania związane z segregacją i oddawaniem odpadów.
Ważne informacje dla mieszkańców
Przerwa w funkcjonowaniu PSZOK wiąże się z okresem świątecznym, dlatego warto zorganizować segregację odpadów przed tym terminem. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej lokalnych władz.
*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*
Źródło: https://ustron.pl/pl/w-dniach-od-24-28-12-2025-r-pszok-bedzie-nieczynny,4668
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




