Ustroń: Przerwa w pracy PSZOK w okresie świątecznym

Ustroń: Przerwa w pracy PSZOK w okresie świątecznym

PSZOK w Śląsku Cieszyńskim ogłasza przerwę w działalności

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Śląska Cieszyńskiego będzie nieczynny w dniach 24-28 grudnia 2025 roku. Mieszkańcy powinni z wyprzedzeniem zaplanować swoje działania związane z segregacją i oddawaniem odpadów.

Ważne informacje dla mieszkańców

Przerwa w funkcjonowaniu PSZOK wiąże się z okresem świątecznym, dlatego warto zorganizować segregację odpadów przed tym terminem. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej lokalnych władz.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Źródło: https://ustron.pl/pl/w-dniach-od-24-28-12-2025-r-pszok-bedzie-nieczynny,4668

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Ustroń: Przerwa w pracy PSZOK w okresie świątecznym REKLAMA

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA