Trzyniec: Planowana przerwa w funkcjonowaniu urzędów

Trzyniec: Planowana przerwa w funkcjonowaniu urzędów

W czwartek, 3 lipca 2025 roku, magistrat w Třinci będzie zamknięty.

Decyzja o zamknięciu została podjęta z powodu planowanej przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ograniczenia dotyczą wszystkich wydziałów, z wyjątkiem Odboru Żywnościowego, który będzie funkcjonował normalnie na ulicy Smetanowej.

Informacje dodatkowe

Urząd dziękuje mieszkańcom za wyrozumiałość w tym szczególnym czasie. Wszelkie sprawy, które nie wymagają osobistej wizyty w urzędzie, można załatwić drogą elektroniczną.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

Źródło: https://trinecko.cz/uzavreni%2Dmagistratu%2Dz%2Dduvodu%2Dodstavky%2Delektriny/d-61961

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Trzyniec: Planowana przerwa w funkcjonowaniu urzędów REKLAMA

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA