Trwa zrzutka na organizację koncertu wspierającego artystów i ka

Trwa zrzutka na organizację koncertu wspierającego artystów i ka

Kawiarnia Tramwaj Cafe podobnie jak inne lokale gastronomiczne szuka różnych możliwości przetrwania w trudnej pandemicznej rzeczywistości, która sprawiła, że większą część minionego roku lokal był zamknięty dla gości serwując jedynie kawę i ciasto na wynos. Jednym z pomysłów jest organizacja koncertu z “wagonu cesarskiego” Tramwaj Cafe, w ramach którego wystąpić miałby zespół Klamka. Organizacja koncertu poprzedzona jest zbiórką do “wirtualnego kapelusza”, która pozwoli pokryć koszty jego przygotowania, a także podreperuje nadszarpnięty budżet kawiarni.

– Chcielibyśmy koncertowo zacząć Nowy Rok, tak jak to miało miejsce w minionym roku, kiedy to wystąpił u nas duet Chłodno! Tym razem koncert ma odczarować ciężki 2020 rok i wspomóc zaprzyjaźnionych z nami muzyków, techników i realizatorów dźwięku. To także wsparcie dla nas i podreperowanie naszego budżetu. Jeśli nasi wierni pasażerowie wrzucą do wirtualnego kapelusza po „piątce” to bez problemu zorganizujemy koncert, zabierając Was na 1,5-godzinną, muzyczną podróż – wyjaśniają organizatorzy koncertu. 

Zbiórka na organizację koncertu prowadzona jest w serwisie zrzutka.pl, gdzie wpłacić można dowolną kwotę. Zebranie wyznaczonej kwoty pozwoli na porkycie kosztów jego organizacji i przygotowanie muzycznej uczty na najwyższym poziomie. A co konkretnie skrywa się w tej kwocie? Wynajem sprzętu, organizację streamingu, wynagrodzenie przewidziane dla członków zespołu oraz ekipy technicznej, realizatorów dźwięku i oświetlenia, a także wsparcie działalności kawiarni Tramwaj Cafe, która podobnie jak większość branży gastronomicznej walczy obecnie o przetrwanie. 

– Koncert ma charakter wydarzenia wspierającego artystów oraz pracowników zajmujących się organizacją koncertów, a także kawiarni Tramwaj Cafe, czyli tych wszystkich, którzy w czasach obowiązywania ograniczeń pozbawieni są możliwości zarabiania – dodają organizatorzy koncertu. 

Koncert online z “wagonu cesarskiego” cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe zaplanowany jest na czwartek, 21 stycznia. Będzie on udostępniony wszystkim chętnym poprzez serwisy społecznościowe kawiarni oraz na profilu fb zespołu Klamka. Szczegółowe informacje na temat planowanego koncertu znajdują się tutaj.

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 100.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz