To już pewne – w Cieszynie będzie stacjonował batalion WOT.

To już pewne – w Cieszynie będzie stacjonował batalion WOT.

Wojsko wraca do koszar w Cieszynie. Jak potwierdził starosta powiatu Janusz Król w rozmowie z redakcją Gazety Codziennej, w grodzie nad Olzą zostanie utworzony oddział Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka MON-u ma wprowadzić się do Cieszyna już za rok.

O pomyśle utworzenia batalionu WOT w Cieszynie informowaliśmy już w marcu – na łamach portalu Cieszy.pl w artykule pt. “Batalion WOT w Cieszynie? Słychać głosy sprzeciwu“.

Jak donosi serwis GazetaCodzienna.pl jest już potwierdzenie, że Ministerstwo Obrony Narodowej podjęło już ostateczną decyzję. Kolejny krok należy do Rady Powiatu Cieszyńskiego, której zadaniem będzie podjęcie uchwały przekazującej obiekty należące do starostwa w ręce MON-u.

Więcej w artykule na stronie: GazetaCodzienna.pl

AKTUALIZACJA:

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze komentarze mieszkańców – większość Stelaków jednak nie przyjęła tej wiadomości z zadowoleniem.

Dla wszystkich, których ta informacja również nie napawa radością udostępniamy na koniec coś na poprawę humoru. Zobaczcie poniżej facebookowy mem z przymrużeniem oka nawiązujący do sprawy…

Zagłosuj!

9 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 29

Fajne: 16

Procent fajnych głosów: 55.172414%

Słabe: 13

Procent słabych głosów: 44.827586%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz