
Likwidacja linii nr 21 w Cieszynie. Co dalej z komunikacją miejską?
Od 19 maja 2025 roku mieszkańcy Cieszyna muszą pożegnać się z dobrze znaną linią autobusową nr 21 łączącą Liburnię, centrum i Banotówkę. Decyzja o jej likwidacji może wywołać poruszenie, szczególnie wśród tych, którzy przez lata korzystali z tego połączenia m.in. do pracy, szkoły, urzędów czy szpitala. Linia nr 21 do likwidacji Jest to popularna i […] Więcej

![[Cieszyn] Wybierz nowe miejsce przystanku linii autobusowej nr 10 [Cieszyn] Wybierz nowe miejsce przystanku linii autobusowej nr 10](https://www.cieszy.pl/wp-content/uploads/2019/07/65550808_2347295505491535_2438698081529626624_n-364x205.jpg)
