Szykuje się rewolucja w relacjach

Szykuje się rewolucja w relacjach

Na rynku pojawiła się pozycja, która zapowiada wstrząs w jakości kontaktów międzyludzkich. To podręcznik “Komunikat Otwarty” P. Tymochowicza, który w nieszablonowy, chociaż uporządkowany sposób, przedstawia zestaw 50 narzędzi, jakie stosowane świadomie zagwarantują każdemu poprawę jakości relacji – w zespole, z przełożonym, w relacjach handlowych, biznesowych, sąsiedzkich, a nawet rodzinnych.

Wspomniane narzędzia zostały zebrane w pięć bloków, które składają się na całość zarządzania relacją – od stworzenia właściwego obrazu, poprzez budowanie zaufania, dowartościowanie drugiej strony, poprzez wzmacnianie lub osłabianie relacji, do jej utrwalania lub zerwania.

Po co nam te narzędzia? Okazuje się, po latach rozwijania agresywnego marketingu, PR, różnorodnych technik sprzedaży, manipulacji, negocjacji, że to właśnie relacje, DOBRE RELACJE, pozwalają na osiąganie najlepszych – bo trwałych – wyników w naszym działaniu. Praktyka wskazuje, że wybierając spośród podobnych produktów/usług, ludzie decydują się na ten, z którego dostawcą mają lepsze relacje. Przedstawione w książce narzędzia pozwalają na nawiązanie i utrzymanie takich dobrych relacji z innymi ludźmi.

Amerykanie, przedstawiciele najbardziej skutecznego w działaniu społeczeństwa, posługują się w życiu 4 do 6 z nich. W publikacji znajduje się aż 50!

Szykuje się rewolucja w relacjach

Książka Komunikat Otwarty wprowadza czytelnika w nieubłaganą logikę budowania relacji między nami. Dalej, w sposób przejrzysty, wprowadza w świat świadomego zarządzania swoimi kontaktami. Autor używa języka zrozumiałego dla wszystkich, dzięki czemu treść jest dostępna dla każdego, nie stanowi pozycji dla „wyróżnionych”, „elity”. Treść trafia do czytelnika, przez co narzędzia mogą być stosowane przez każdego, kto tę sferę swojego życia chce usprawnić.

Prezentowane narzędzia Komunikatu Otwartego nie są celem same w sobie. Są w istocie uniwersalnym środkiem do zarządzania relacjami w każdej dziedzinie życia, np. zawodowej, kiedy widzimy, że współpraca „idzie po grudach”. Komunikat Otwarty jest usystematyzowaną wiedzą dla osób, które żyją ze sprzedaży, ale także jest zestawem bardzo ważnych wskazówek dla tych, którzy po prostu chcą łatwiej i przyjemnej żyć w swoim środowisku. To, co Komunikat Otwarty wyróżnia spośród innych metod komunikacji to budowanie stosunków na szczerości (nie mylić z komunikatem bezpośrednim) i pozytywnych relacjach.

Zebrane, zdefiniowane i usystematyzowane narzędzia to efekt doświadczenia w dziedzinie budowy wizerunku podczas blisko 30-letniej pracy wybitnego w swojej dziedzinie Piotra Tymochowicza. Bez wątpienia, można określić go najbardziej skutecznym specjalistą na polskim rynku. Jego pracę śledzi każdy, kto budową wizerunku jest zafascynowany. Teraz, autor dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, które jednoznacznie wskazuje, że pozytywnie budowane relacje są bardziej skuteczne od manipulacji.

Artykuł partnera

Zagłosuj!

12 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 8

Fajne: 7

Procent fajnych głosów: 87.500000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 12.500000%

Dodaj komentarz