Strumień: Wernisaż wystawy

Strumień: Wernisaż wystawy

Stowarzyszenie Form Artystycznych SFART wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strumieniu zapraszają do udziału w wernisażu wystawy fotografii Martina Podžornego pt. „Krajina mého srdce”.

Wernisaż wystawy odbędzie się 27.10.2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Galerii SFart w holu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu (ul. Młyńska 14).Wystawa będzie czynna dla zwiedzających do 25 listopada 2022 r. w godzinach pracy strumieńskiego emgoku.

O AUTORZE:

Martin Podžorný – fotograf pochodzący z Czeskiego Cieszyna. Swojej pasji poświęca się od lat szkolnych. Przeszedł przez cały historyczny rozwój fotografii – zaczynał od zdjęć analogowych, przez wywoływanie klisz i powiększanie odbitek w łazience, aż do dzisiejszej fotografii cyfrowej. Obecnie, aby uzyskać jak najlepszy efekt, chętnie korzysta z najnowszych technologii.

Jest założycielem i prezesem Klubu Fotograficznego Zvonek (Fotoklubu Zvonek z.s.) z siedzibą w Czeskim Cieszynie-Żukowie Dolnym. Organizuje coroczne wystawy, prezentując zdjęcia swojego autorstwa w ramach działalności klubu lub też osobno, przygotowując wystawy autorskie.

Od wielu lat współpracuje z Miastem Czeski Cieszyn, dokumentując ważniejsze imprezy i projekty. Fotografuje ponadto dla organizacji turystycznych, które zajmują się promocją ciekawych miejsc Śląska Cieszyńskiego i Kraju Morawsko-Śląskiego.

Zdjęcia autorstwa Martina Podžornego znaleźć można także w amerykańskiej bazie Shutterstock. Z jego portfolio korzystają czasopisma, agencje reklamowe i media elektroniczne z całego świata.

Ponadto współpracuje z agencją nieruchomości w zakresie fotografii wnętrz domów, mieszkań i powierzchni handlowych.
Źródło: strumien.pl

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz