Strumień: Bezpłatne szkolenia o Krajowym Systemie e-Faktur

Strumień: Bezpłatne szkolenia o Krajowym Systemie e-Faktur

Urząd Skarbowy w Cieszynie organizuje cykl szkoleń dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur.

Szkolenia, zatytułowane „Środy z KSeF – KSeF w pigułce”, mają na celu przybliżenie zasad funkcjonowania systemu oraz przygotowanie przedsiębiorców do nowych obowiązków związanych z wystawianiem i obsługą faktur.

Harmonogram szkoleń

Spotkania odbywają się w każdą środę o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie, przy ul. Kraszewskiego 4, w Sali Narad. Oto terminy nadchodzących szkoleń:

  • 21 stycznia 2026 r., godz. 10.00
  • 28 stycznia 2026 r., godz. 10.00
  • 4 lutego 2026 r., godz. 10.00
  • 11 lutego 2026 r., godz. 10.00

Tematyka szkoleń

Podczas spotkań uczestnicy uzyskają praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. W szczególności omówione zostaną:

  • zasady logowania do systemu KSeF
  • wystawianie i przeglądanie faktur
  • nadawanie oraz zarządzanie uprawnieniami

Organizatorzy zachęcają przedsiębiorców do skorzystania z tej możliwości, aby zdobyć rzetelną wiedzę oraz praktyczne wskazówki dotyczące wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Strumień: Bezpłatne szkolenia o Krajowym Systemie e-Faktur REKLAMA

Źródło: https://strumien.pl/news/bezplatne-szkolenia-srody-z-ksef-ksef-w-pigulce-dla-przedsiebiorcow

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA