Serwis laserów z Ustronia podbija Polskę

artykuł sponsorowany

Serwis laserów z Ustronia podbija Polskę

Laser kołem zamachowym postępu

Pierwszy laser powstał na początku lat 60. Od tego momentu świat oszalał na punkcie tego urządzenia. Wynalazek stał się kolejnym kamieniem milowym w rozwoju naszej cywilizacji. Urządzenie rozpalało nie tylko umysły naukowców, ale także pisarzy. Nasz rodak, Stanisław Lem
w swej powieści science-fiction  Dzienniki Gwiazdowe przedstawia lasery jako niszczycielską broń. Historia pokazała, że laser nie podzielił losu technologii atomowej. Z powodzeniem lasery wykorzystuje się w poligrafii, cięciu, spawaniu i obróbce metali, wojskowości oraz medycynie.

Wytnij, graweruj, udoskonalaj swe przedsiębiorstwo

IUVO-LASER z Ustronia to przedsiębiorstwo, którego inspiracje wynalazkiem Gordona  Goulda widać już w samej nazwie. Na słowach jednak się nie kończy. Wykwalifikowana i stale podnosząca swe kompetencje kadra fachowców pracuje nad coraz to nowszymi rozwiązaniami, które zrewolucjonizują pracę wielu przedsiębiorstw nie tylko z okolicy, ale i w całej Polsce. Nasze rozwiązania adresowane są do przedsiębiorców, którzy w swej pracy potrzebują precyzyjnego cięcia elementów z różnego typu materiałów, jak również grawerunku. W naszej ofercie znajdują się standardowe rozwiązania sygnowane naszą marką, w tym plotery i znakowarki laserowe. Zdajemy sobie jednak sprawę, że potrzeby klientów stale wymykają się standardowym rozwiązaniom. Nasi konstruktorzy są przygotowani do tego, by przedstawić klientowi urządzenie, które zadowoli go nawet w najmniejszym detalu, dlatego konstruujemy maszyny dostosowane do jego potrzeb.

Minimalizuj straty

Przerwy w pracy spowodowane awarią urządzenia zawsze są niespodziewane, a postój w produkcji obarczony jest kosztami. Wychodząc naprzeciw klientowi, świadczymy pełne, całodobowe wsparcie serwisowe na terenie całej Polski. Specjalizacja w konstrukcji urządzeń daje nam mocne podstawy, by zająć się każdą awarią maszyny. Co ważne, serwisujemy urządzenia także innych producentów, dlatego nie trzeba już ściągać drogich fachowców zza granicy, kiedy każda minuta jest na wagę złota. Nasi pracownicy nie tylko zlikwidują awarię, ale doradzą jak w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń. Naszym atutem jest również posiadanie wysokich stanów magazynowych części zamiennych, dzięki czemu minimalizujemy czas potrzebny do naprawy urządzenia.

Kupuj części i soczewki przez Internet

Wielu przedsiębiorców posiada w swoich szeregach wspaniałych fachowców – złote rączki, którzy znają maszyny jak własną kieszeń. Potrafią zreperować każde urządzenie w zakładzie, gdzie pracują. Posiadanie takich osób w swoich zasobach ludzkich to skarb, ale i oszczędność dla przedsiębiorcy. Właśnie dlatego IUVO-LASER zdecydowało się niedawno otworzyć sklep internetowy z częściami zamiennymi. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć wszystkie typy podzespołów niezbędnych do usunięcia nawet najmniejszej usterki.

Serwis laserów z Ustronia podbija Polskę
Sklep z częściami serwisowymi Iuvo

Sklep internetowy pozwala nie tylko na szybki zakup, ale i trafny wybór, dzięki precyzyjnym opisom produktów dostępnych w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów!

www.lasery-sklep.pl

Artykuł sponsorowany.

Zagłosuj!

19 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 17

Fajne: 15

Procent fajnych głosów: 88.235294%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 11.764706%

Dodaj komentarz