Ruszają współfinansowane ze środków UE kursy językowe!

Ruszają współfinansowane ze środków UE kursy językowe!

Centrum Szkoleniowe Masterlang i Tomasz Laszkiewicz Techpro zapraszają do udziału w dofinansowanych kursach językowych (angielski, niemiecki, francuski, czeski, słowacki, włoski) dla osób zatrudnionych. Kursy językowe o różnych poziomach zaawansowania od poziomu A1 do C2 w wymiarze 120h skierowane są do osób zamieszkujących lub pracujących na terenie Bielska-Białej, powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego, które ukończyły 25 rok życia.

Program szkoleń ukierunkowany jest na zagadnienia z zakresu ogólnego języka obcego, a więc zawiera najważniejsze elementy tj.: 

  • czytanie,
  •  pisanie, 
  • wypowiadanie, 
  • słuchanie. 

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z długoletnim doświadczeniem. Każdy uczestnik w ramach kursu otrzymuje podręcznik z ćwiczeniami. Szkolenia zakończone są międzynarodowym egzaminem zewnętrznym w standardzie ESOKJ potwierdzającym zdobycie kompetencji językowych.

Jesteś zainteresowany podniesieniem swoich kompetencji językowych lub zacząć naukę od podstaw? Napisz do nas na slaskie@masterlang.eu lub zadzwoń 793 792 112. Więcej informacji na www.masterlang.pl/jikslaskie oraz fanpage „Masterlang- szkolenia, kursy”.

Kursy prowadzone są w ramach projektu pt. „Projekt rozwoju kompetencji językowych i komputerowych mieszkańców Subregionu Południowego Województwa Śląskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ruszają współfinansowane ze środków UE kursy językowe!

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!