Rusza budowa plenerowej siłowni w Pruchnej! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Rusza budowa plenerowej siłowni w Pruchnej! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Trwają prace związane z budową siłowni zewnętrznej w Pruchnej, która powstanie przy Gminnym Centrum Integracji Wsi.

Środki na jej realizację zostały pozyskane z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Gmina Strumień w partnerstwie z czeskim Miastem Šenov realizuje projekt pn. „Sport w każdym wieku”, w ramach, którego organizowane będą wspólne spotkania sportowo-rekreacyjne. Pierwsze takie spotkanie czeka nas już niebawem, bo już 27 kwietnia br. odbędzie się Kwietniowy Piknik Rodzinny wraz z oficjalnym otwarciem siłowni zewnętrznej w Pruchnej. Na terenie Gminy Strumień będzie to już trzecia ogólnodostępna siłownia zewnętrzna powstała dla naszych mieszkańców.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  Programu   Interreg V-A Republika Czeska – Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – TěšínskéSlezsko i budżetu państwa.

Rusza budowa plenerowej siłowni w Pruchnej! [ZOBACZ ZDJĘCIA] Rusza budowa plenerowej siłowni w Pruchnej! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Źródło: http://www.strumien.pl/news/silownia-pod-chmurka

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz