Rabaty i darmowa kolej

Rabaty i darmowa kolej

Współpraca turystyczno-promocyjna pomiędzy Ustroniem a Wisłą nabiera rozpędu. Po wspólnych kalendarzach imprez przyszła czas na wspólną akcję rabatową, skierowaną do turystów przebywających w beskidzkich kurortach co najmniej dwie doby.

 

Celem akcji „Wisła, Ustroń…zostaję dłużej – dostaję więcej” jest wspólne dotarcie do osób przebywających w Ustroniu i Wiśle i jak największe uatrakcyjnienie ich pobytów poprzez specjalne zniżki na atrakcje ora umożliwienie łatwej komunikacji pomiędzy miastami.

Podobna akcja odbyła się już w Wiśle. Ponieważ została bardzo dobrze odebrana zarówno przez turystów, jak i gestorów bazy noclegowej postanowiono poszerzyć ją o sąsiedni Ustroń.

– Inicjatywa była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, dlatego zdecydowaliśmy się ją kontynuować. Całe przedsięwzięcie jest rezultatem dobrze układającej się współpracy miasta z gestorami prowadzącymi działalność gospodarczą związaną z obsługą ruchu turystycznego – mówi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

– To bardzo duże przedsięwzięcie angażujące bardzo dużą ilość podmiotów, dlatego też. mam nadzieję, że poszerzenie współpracy przyniesie wymierne korzyści dla wszystkich zaangażowanych, zarówno dla organizatorów, jak i gestorów bazy turystycznej ale przede wszystkim dla turystów, dla których pobyt w naszych miastach okaże się jeszcze bardziej atrakcyjny – dodaje burmistrz Ustronia Ireneusz Szarzec.

Całe przedsięwzięcie polega na wydawaniu kart rabatowych, uprawniających do skorzystania z promocyjnych cen (niższych o 15%) na określone w nich atrakcje turystyczne, więc turyści, którzy uiszczają opłatę miejscowa i opłatę uzdrowiskową, zyskują dużo więcej, bo wartość rabatów znacznie przewyższa wysokość tej opłaty. Karty wydawane są przez rozliczające się z miastami z inkasowanej opłaty miejscowej i uzdrowiskowej podmioty oferujące pobyt w Wiśle i Ustroniu, zatem zyskują też uczciwi gestorzy, którzy mogą swoim gościom zaproponować wspomniane karty rabatowe.

Czytaj więcej : http://www.wisla.pl/mieszkaniec/news/rabaty-i-darmowa-kolej

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz