Projekt „WESELE PO NASZYMU / VESELKA PO NAŠYMU” dobiegł końca

Projekt „WESELE PO NASZYMU / VESELKA PO NAŠYMU” dobiegł końca

Wspólny, polsko-czeski projekt zatytułowany „Wesele po naszymu / Veselka po našymu” dobiegł końca. 18 listopada w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej nastąpiło podsumowanie poszczególnych działań, które obejmował interdyscyplinarny projekt finansowany w ramach mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński ze środków programu Intrreg V-A.

Projekt „WESELE PO NASZYMU / VESELKA PO NAŠYMU” dobiegł końca
fot: ZPiTZC

W ramach transgranicznego projektu „Wesele po naszymu / Veselka po našymu” ścisłą współpracę nawiązały ze sobą Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu, Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie.  Konferencja była okazją do podziękowania osobom i organizacjom zaangażowanym w przygotowanie i realizację projektu, który od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, turystów oraz przedstawicieli lokalnych i regionalnych mediów z obu stron granicy.

Projekt  „Wesele po naszymu / Veselka po našymu” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Źródło: Cieszyn.pl

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz