Prince Polo zastąpione Grześkami.

Prince Polo zastąpione Grześkami.

Marka Prince Polo odegrała dużą rolę w promocji Polski na świecie. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polskich marek cukierniczych, która od kilkudziesięciu lat rozpowszechnia swoje wyroby na cały świat. A teraz została zastąpiona.

Decyzją PLL LOT marka Prince Polo, która towarzyszyła pasażerom polskich samolotów LOT została zastąpiona już od 1 maja 2019 r. wafelkami Grzesiek.

Mondelez Polska w swojej wypowiedzi podkreśla, że szanuje i rozumie decyzję o zakończeniu współpracy, a tym samym jest dumna z tego, że przez wiele lat mogła towarzyszyć pasażerom na pokładach linii “LOT”  oraz przyłączyć się do międzynarodowej promocji Polskich produktów.

Doskonałym przykładem na odegranie dużej roli tych polskich przysmaków na świecie jest Islandia. Potwierdzają to wypowiedzi m.in. byłego prezydenta kraju Ólafura Ragnara Grímssona wspominającego, że „polskie Prince Polo” jest jedną z rzeczy, na których wychowało się całe pokolenie Islandczyków.

Marka Prince Polo istnieje już od 1955 roku i jest jedną z najcenniejszych w Polsce. Wafelki produkowane są od początków istnienia w jednym i tym samym miejscu. W zakładzie “Olza” w Cieszynie.W fabryce, w której pracuje ponad 250 osób, duma z produkcji Prince Polo idzie w parze z ekspertyzą i technologią w wytwarzaniu wafli. Dzięki tym atutom produkty z Cieszyna trafiają nie tylko na rynek polski, ale również na eksport.

Więcej na:
http://www.portalspozywczy.pl/slodycze-przekaski/wiadomosci/mondelez-polska-przedstawil-stanowisko-ws-wycofania-wafelkow-prince-polo-przez-pll-lot,171170.html?fbclid=IwAR3KTsaFrAwKCCKukHDgRN45UHp5lWIycGpDbF-vwchHfdX49qlTXWq2_cc

Zagłosuj!

15 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 13

Fajne: 11

Procent fajnych głosów: 84.615385%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 15.384615%

Dodaj komentarz