Od 3 do 25 lipca parking Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2a będzie zamknięty dla klientów.
Decyzja o czasowym wyłączeniu parkingu związana jest z prowadzonym remontem budynku. W tym okresie prowadzone będą prace przy ścianie, która sąsiaduje z miejscami parkingowymi oraz drogą dojścia do wejścia głównego.
Bezpieczeństwo klientów na pierwszym miejscu
Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym, parking został całkowicie wyłączony z użytkowania. Strefa objęta remontem będzie odpowiednio oznakowana i zabezpieczona rusztowaniem. Beata Kopczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w województwie śląskim, przeprasza za powstałe niedogodności.
*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*
Źródło: https://www.powiat.cieszyn.pl/aktualnosci/czasowe-zamkniecie-parkingu-zus-w-bielsku-bialej-przy-ul-traugutta-2a
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




