Starostwo Powiatowe w Cieszynie ogłasza nabór na nowe stanowisko.
Poszukiwany jest kandydat lub kandydatka na stanowisko podinspektora w Wydziale Rozwoju, Inwestycji i Zamówień Publicznych. Osoby zainteresowane pracą w tej instytucji mają szansę na zatrudnienie w jednym z ważniejszych działów zajmujących się rozwojem powiatu.
Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej
Szczegóły dotyczące konkursu oraz wymagania dla kandydatów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej. Zachęcamy wszystkich potencjalnych aplikantów do zapoznania się z ogłoszeniem oraz do aplikowania na to stanowisko.
*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*
Źródło: https://www.powiat.cieszyn.pl/aktualnosci/nabor-na-stanowisko-pracy-w-wydziale-rozwoju-inwestycji-i-zamowien-publicznych
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




