W Książnicy Beskidzkiej odbyło się rozdanie nagród dla laureatów konkursu.
19 maja 2026 roku w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej miało miejsce uroczyste rozdanie nagród dla laureatów X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moja mama, Mamusia, Mamunia”. Wydarzenie zgromadziło uczestników konkursu, ich rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.
Uczniowie z Cieszyna w gronie nagrodzonych
Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica szkoły podstawowej przy ZPSWR w Cieszynie, Judyta Sojka, która otrzymała nagrodę. Wyróżnienia trafiły do Jana Wisełki, ucznia szkoły podstawowej, oraz Pauliny Laszczak, uczennicy szkoły przysposabiającej do pracy. Nadzór artystyczny nad uczestnikami sprawowały Pani Magdalena Ciarka oraz Pani Aleksandra Rybka.
Wrażenia z uroczystości
Uroczystość przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej wzruszeń, uśmiechów oraz dumy z osiągnięć młodych artystów. Wystawa nagrodzonych prac cieszyła się dużym zainteresowaniem gości, stanowiąc piękny wyraz dziecięcej miłości oraz wdzięczności dla mam.
Serdeczne gratulacje dla uczniów za reprezentowanie placówki oraz życzenia dalszych sukcesów artystycznych.
źródło: powiat.cieszyn.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




