Powiat Cieszyński: 34. Finał WOŚP w regionie: Młodzież z sercem dla dzieci

Powiat Cieszyński: 34. Finał WOŚP w regionie: Młodzież z sercem dla dzieci

Za nami 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Powiecie Cieszyńskim w zbiórkę zaangażowało się 448 wolontariuszy, którzy działali w 9 sztabach. Wśród nich znalazł się Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ze Skoczowa, podlegający Powiatowi Cieszyńskiemu. Młodzież aktywnie uczestniczyła w zbieraniu funduszy na rzecz fundacji.

Cel zbiórki

Hasło tegorocznego finału brzmiało „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u dzieci, co podkreśla ważność akcji.

Zaangażowanie Starostwa

W zbiórkę aktywnie włączyło się również Starostwo Powiatowe w Cieszynie, które prowadziło zbiórki w swoich budynkach oraz uruchomiło e-skarbonkę. Starosta Cieszyńska wyraziła swoje wsparcie dla wolontariuszy, podkreślając, jak ważna jest ich praca dla lokalnej społeczności.

Młodzież w akcji

Wszyscy z dumą obserwowali młodzież, która od wczesnych godzin rannych kwestowała w różnych miejscach powiatu. Starosta wyraziła swoje uznanie dla zaangażowania młodych ludzi, życząc im powodzenia oraz pozytywnych rekordów. Osobiście wspierała zbiórkę w Cieszynie, udostępniając również galerię zdjęć z wydarzenia.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Powiat Cieszyński: 34. Finał WOŚP w regionie: Młodzież z sercem dla dzieci REKLAMA

Źródło: https://www.powiat.cieszyn.pl/aktualnosci/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-zagrala

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 100.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA