Pomóż z fundacją Gramy do Końca

Pomóż z fundacją Gramy do Końca

Fundacja Gramy do Końca została powołana w celu wspierania sportu w naszym kraju. Wszyscy emocjonujemy się wydarzeniami sportowymi, kibicujemy naszym podczas mistrzostw świata czy igrzysk olimpijskich. Każde zwycięstwo czy medal często przeżywamy bardzo mocno.

Jednak, aby dojść do tego poziomu wszystko rozpoczyna się od dziecka. Niestety wiele klubów i rodziców nie jest w stanie wydać na drogi sprzęt czy obozy. My wychodzimy naprzeciw i dzięki hojności naszych darczyńców jesteśmy w stanie wspierać najmłodszych.

Sport niepełnosprawnych? W naszym kraju mało doceniany. Dla osób z niepełnosprawnością sport to oderwanie od rzeczywistości, możliwość poczucia się pełnosprawnym, rywalizacji czy też rehabilitacji. My również nie zapominamy o nich!

Ile przypadków powrotu do sportu nie doszło do skutku z powodu kontuzji i braku funduszu na rehabilitację? Takim sportowcom również zamierzamy pomagać!

Ponadto organizujemy imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych, a także nagradzamy najbardziej utalentowanych.

Napisz:fundacja@gramydokonca.pl

zadzwoń: 32 771 31 38

Więcej informacji na stronie:  www.gramydokonca.pl

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 100.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!