Polki na 3 miejscu Meksykańskiego konkursu.

Polki na 3 miejscu Meksykańskiego konkursu.

Taniec łączy ludzi… jak to mówią! #IMAsivo  to coroczna akcja, w której setki kobiet wraz z dziećmi tańczą tą samą choreografię Dance with Baby, łącząc swoje serca.

Międzynarodowa akcja “IMAsivo 2019”, właśnie której organizatorem jest Meksyk oraz rzesza matek z dziećmi, jest organizowana właśnie po to, aby uświadomić młodym matką, że niedawno urodziły, a macierzyństwo nie musi być trudne. Może ono być wspaniałe a wraz ze swoimi pociechami można robić wiele pozytywnych rzeczy.

Tym razem 26 kwietnia 2019 roku na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej 23 mamy z B-B oraz 12 z Zabrza, połączyły swoje siły, aby wspólnie reprezentować Polskę i prowadzone przez instruktorkę tańca Kamilę Klimont ze Szkoły Tańca Cubana, zakwalifikowały się do konkursu. Jak się okazało wspólnym zaangażowaniem wytańczyły sobie 3 miejsce na świecie.

W konkursowym nagraniu wzięły udział kobiety, które są nie tylko matkami, ale także kochają taniec. Postanowiły połączyć swoja pasje do tańca ze spędzaniem wolnego czasu wspólnie ze swoimi małymi partnerami. Ich motto to: KOCHAJ, TAŃCZ I PRZYTULAJ.

Zobacz !

W Meksyku zebrała się komisja, która na podstawie wielu kryteriów spośród wszystkich zespołów wybrała najlepsze filmiki. Polki pokonały 40 zespołów na świecie. W konkursie w kategorii międzynarodowej wzięły udział 43 zespoły z całego świata.

Jednym z kryteriów oceny były widoki. Ujęcia kręcone były na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej i na Lotnisku Szybowcowym w Lipowej.

Więcej: [TUTAJ].

Zagłosuj!

10 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 4

Fajne: 4

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz