Policja – to był bardzo bezpieczny weekend

Policja – to był bardzo bezpieczny weekend

Począwszy od 29 października policjanci z całego kraju prowadzili działania „Znicz 2021”. Na terenie powiatu cieszyńskiego przebiegała ona spokojnie. W tym czasie nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańców czuwało łącznie blisko 300 policjantów z wydziałów ruchu drogowego, prewencji i kryminalnego.

Policja – to był bardzo bezpieczny weekend
Foto: Tomasz Rytych / newspix.pl

Od czwartku 29 października do 2 listopada policjanci przeprowadzili łącznie ponad 800 kontroli pojazdów oraz stanu trzeźwości kierujących. Dwoje z nich miało w swoim krwioobiegu ponad 0,5 promila .Wystawili także 96 mandatów, 12 pouczeń oraz skierowali cztery wnioski o ukaranie do sądu. W wyniku kontroli zostało zatrzymanych 6 dowodów rejestracyjnych. Cztery z nich zostały zatrzymane w wyniku złego stanu pojazdu ,a dwa pozostałe za brak aktualnych badań. Mundurowi także odnotowali cztery zgłoszenia dotyczące kradzieży z włamaniem oraz trzy kradzieże. Ustrońscy policjanci zatrzymali jedną osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży rozbójniczej.

Co ważne, przez cały długi weekend policjanci nie odnotowali na drogach powiatu cieszyńskiego ani jednego wypadku drogowego!

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz