Polewał węgiel ropą i spalał śmieci. Teraz odpowie przed sądem!

W zeszłą środę eko-patrol straży miejskiej na ul. Łężnej w Czechowicach-Dziedzicach dokonał kontroli paleniska pieca centralnego ogrzewania. Jej wyniki nie pozostawiły wątpliwości. W piecu spalano ropę, gumę i inne odpady.ul. Łężna w Czechowicach-Dziedzicach
(lokalizacja znacznika w google maps przypadkowa)

W trakcie kontroli ujawniono że w piecu spalany był węgiel, miał węglowy oraz odpady gumowe. Strażnik z Eco patrolu zaglądając do pieca zauważył dziwnie palący się materiał którym na pewno nie był to węgiel. Obok pieca stało wiaderko z węglem który był mokry. Strażnik sprawdził organoleptycznie materiał i stwierdził, że jest to ropa. Sprawca przyznał się że polał to ropą aby lepiej się palił oraz że wrzucił coś gumowego do pieca lecz nie pamięta co to było. W popiele stwierdzono spore ilości niespalonych odpadów metalowych.Po kontroli pomieszczenia garażowego strażnicy skontrolowali budynek mieszkalny w którym również stwierdzili spore nieprawidłowości.

Czytaj więcej: http://bbfan.pl/polal-wegiel-ropa-spadal-odpady-odpowie-sadem/

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz