Oświadczenie wydawcy

Oświadczenie wydawcy

Szanowni Państwo, mieszkańcy Cieszyna!

Mając na uwadze moje dobre imię wyjaśniam: w moim kierunku prowadzona jest kłamliwa i negatywna kampania mająca na celu odwrócenie uwagi od skandalicznych praktyk i faktów do których dotarła redakcja cieszy.pl. Po raz kolejny władza zamiast przyznać się do błędu nieudolnie odwraca kota ogonem i idąc w zaparte jest w stanie posunąć się do odrażających czynów.


W trakcie trwania okresu wyborczego – jak mniemam celem zdyskredytowania kontrkandydatki – próbuje się przypisać mi nieuczciwą kampanię medialną za pomocą ogólnodostępnej lokalnej platformy internetowej którą stworzyłem. Stanowczo temu zaprzeczam. Chciałbym podkreślić, że wszystkie materiały publikowane są na stronie nieodpłatnie (za wyjątkiem wyraźnie oznaczonych artykułów sponsorowanych i reklam), te z treści które publikowane są przez redakcję maja charakter opiniotwórczy i wynikają z faktów do których dotarła nasza redakcja. Podkreślić należy fakt, że publikacje o których mowa nie powstały na zlecenie pani Gabrieli Staszkiewicz i nie miała ona żadnego wpływu na ich publikację. Redakcja portalu nie otrzymała za nie żadnych gratyfikacji – co bezpodstawnie sugerują członkowie sztabu kontrkandydata p. Ryszarda Macury.

Godnym politowania dla mnie jest, że aby odwrócić uwagę od faktu łamania ciszy wyborczej, celem zdyskredytowania czyjegoś dobrego wizerunku przeciwnika skupia się uwagę nie na treści publikacji, a na jej źródle. Co więcej sugerując nawet, jakobym za moje działania miał zostać (uwaga!) vice burmistrzem Cieszyna. Oczywiście to absurd – nie zamierzam pełnić takiej roli i zaprzeczam tym doniesieniom. To bzdury z podpisem uczciwa kampania, incepcja hipokryzji w najgorszym wydaniu.

To samo środowisko osób, którzy najpierw szło w zaparte w sprawie smsów, potem nie uszanowało pamięci zmarłych oraz podstawowych praw wyborczych jednocześnie mówi o uczciwości i dobrych intencjach. Nie dajcie się państwo zwieść. Za ułudną maską nieskazitelności próbują nieudolnie ratować swoją pozycję, by po raz kolejny móc zostać wybranymi przez lud na państwowe stanowiska i wykorzystywać duże środki do prowadzenia wiecy i własnej kampanii politycznej oraz wpływać na obstawianie wysokich stanowisk w cieszyńskich instytucjach.

Bardzo proszę nie pozwolić im na to, samemu niestety ciężko jest przeciwstawiać się powiązanej tak licznymi konfabulacjami grupie osób, która nie zawaha się przed niczym, by tylko osiągnąć upragniony cel. Idźcie na wybory, mobilizujcie do tego waszych znajomych oraz rodzinę. NIE POZWÓLMY NA TAKIE ZACHOWANIA W CIESZYNIE.

Dziękuję za udostępnianie.
Damian Macura

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 38

Fajne: 18

Procent fajnych głosów: 47.368421%

Słabe: 20

Procent słabych głosów: 52.631579%

Dodaj komentarz