[VIDEO] O włos od tragedii na drodze z Czeskiego Cieszyna do Trzyńca. Zobacz chwile grozy.

Ułamki sekund dzieliły kierującą samochodem Škoda Octavia od zderzenia czołowego z dużą szybkością z dwoma innymi pojazdami na drodze.

Uważamy, że po takim manewrze osoba kierująca tym pojazdem powinna dobrowolnie oddać swoje prawo jazdy! Zobacz nagranie video.

Video: Lukáš Pilch. Źródło: LINK

24 letnia kobieta w pobliżu Czeskiego Cieszyna na drodze I / 11 do Trzyńca, wyprzedzając na podwójnej ciągłej TIRa omal nie wpakowała się pod dwa auta osobowe jadące z naprzeciwka. Całe szczęście tym razem nikomu nic się nie stało.

Policja w Czeskim Cieszynie prosi o zgłaszanie się świadków zdarzenia. Sprawa póki co  została przekazana do wydziału wykroczeń drogowych. Jeżeli jednak okaże się, że w trakcie przejażdżki tej Pani, zostało narażonych na niebezpieczeństwo więcej niż 7 osób,  wykroczenie to będzie można przekwalifikować i uznać jako przestępstwo.

Więcej w artykule na Noviky.cz

Drodzy kierowcy!
Zawsze pamiętajcie, że nigdy nie wiadomo jaki baraba jadący z naprzeciwka może spowodować wypadek. Życzymy szerokiej drogi i zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Udostępnij u przestrodze!

Zagłosuj!

18 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 12

Fajne: 9

Procent fajnych głosów: 75.000000%

Słabe: 3

Procent słabych głosów: 25.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz