NOWE ZAJĘCIA W SZKOLE TAŃCA „BAILAMI”

NOWE ZAJĘCIA W SZKOLE TAŃCA „BAILAMI”

Rozpoczął się nowy sezon, nowy rok szkolny oraz rozpoczęły się nowe zajęcia w Szkole Tańca  „Bailami”.

Rozpoczęły się najnowsze kursy tańca w Szkole Tańca “Bailami” – szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie facebookowej: fb.com/Bailami.Taniec Serdecznie zapraszamy na zajęcia. 

Przyjdź i spróbuj swoich sił na parkiecie, a może poznasz tam kogoś sympatycznego. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań abyś stał/a się profesjonalnym tancerze/tancerką. 

Przypomnijmy – Szkoła Tańca “Bailami” powstała prawie rok temu. „Bailami” to szkoła dla każdego bez względu na wiek czy stopień zaawansowania – dla każdego coś się znajdzie. Zajęcia w „Bailami” prowadzą  Jakub Chmiel i Simona Ichnovská – dyplomowani instruktorzy tańca towarzyskiego. Pomysł na “Bailami” zrodził się z jego marzenia, szczypty pasji i talentu, emocji oraz ciężkiej, systematycznej pracy, która daje mu masę pozytywnej energii oraz możliwość poznawania wspaniałych ludzi każdego dnia. “Bailami” istnieje od prawie roku a już cieszy się ogromnymi sukcesami, min.: 

• Najwyższa, międzynarodowa klasa taneczna „S” w tańcach latynoamerykańskich 

• Vice mistrzostwo Czech w kategorii do 21 lat (team match) 

• Uczestnictwo w Mistrzostwach Świata w kategorii do 21 lat

• Oraz wiele triumfów oraz miejsc na podium w turniejach pucharowych w kraju i za granicą.

To są pierwsze duże sukcesy Szkoły Tańca „Bailami”, a to dopiero początek. Już teraz ćwiczą i intensywnie przygotowują się do kolejnych turniejów, których w tym sezonie na pewno nie zabraknie! Serdecznie zapraszamy!

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 33.333333%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!