Policjanci z Cieszyna najlepsi! [Video]

Aż 10 policyjnych drużyn stanęło do walki o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podczas Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Piłce Koszykowej, które odbywały się w Bielsku-Białej. Niepokonana okazała się drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Cieszynie, która w finałowym pojedynku pokonała gospodarzy z Bielska-Białej. Na III miejscu uplasowali się policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, a IV miejsce zajęli mundurowi z Rybnika.

Zawody rozegrano w ramach XVII Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej. Honorowy patronat nad mistrzostwami objął Prezydent Miasta Bielska-Białej. Do udziału zgłosiło się 10 drużyn reprezentujących jednostki policji garnizonu śląskiego. Zawody odbywały się od poniedziałku w hali sportowej Ośrodka Sportowo – Rekreacyjnego „Victoria” w Bielsku-Białej przy ul. Bratków 16.

Dzisiaj rozegrana została faza finałowa, do której awansowały drużyny, które wywalczyły pierwsze oraz drugie miejsce w każdej z grup. Po zaciętej walce w meczu o pierwsze miejsce, zwyciężyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Cieszynie, pokonując swoich przeciwników z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Na III miejscu uplasowali się policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, a IV miejsce zajęli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został st. post. Wojciech Smoleń z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

W uroczystym zakończeniu mistrzostw uczestniczył Prezydent Miasta Bielska-Białej, który wspólnie z reprezentującymi Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorzem Jakubcem oraz Zastępcą Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach nadkom. Pawłem Komendą, wręczyli zawodnikom puchary i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!!!

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz