Nie przegap! Plejada Gwiazd w Cieszynie

Nie przegap! Plejada Gwiazd w Cieszynie

Plejada Gwiazd w Cieszynie! Fascynujący Mecz Hokeja na Lodzie to wydarzenie, którego nie możesz ominąć!

Kiedy? 21.12.2019r. o godz. 17:00

Gdzie? Hala Widowiskowo-Sportowa im. Polskich Olimpijczyków,
ul. Sportowa 1, CIESZYN.

Na cieszyńskim lodowisku zmierzą się dwie drużyny wypełnione gwiazdami! Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich vs Drużyna Kajetana Kajetanowicza. Na tafli zobaczycie takie nazwiska jak Dudek, Czerkawski, Zelt, Polko, Maciborek, Grzanka, Szeja, Mancin czy Kajetanowicz!

Znani i lubiani pojawią się w Cieszynie na charytatywnym meczu hokeja na lodzie, który organizuje Fundacja Fascynujący Świat Dziecka z Goleszowa. Oprócz meczu, na widzów od godz. 17:00 czeka cała masa atrakcji, m.in. występy artystyczne, aukcje czy pokaz umiejętności jazdy na lodzie samego Kajetana Kajetanowicza! Mecz zorganizowany został po to, aby wspomóc działania Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, która to zajmuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi na FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy), które wraz ze swoimi rodzinami są zdane tylko na siebie. Najlepiej o braku zainteresowania nimi może świadczyć to, iż dzieci z FAS jest w Polsce znacznie więcej niż z Autyzmem, a o “niewidzialnych” dzieciach z FAS i samej chorobie nie słyszał praktycznie nikt. Fundacja Fascynujący Świat Dziecka pragnie to zmienić!

Organizatorem meczu jest: Fundacja Fascynujący Świat Dziecka. Partnerzy: Kajto.pl, Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich, Starostwo Powiatowe w Cieszynie. Patroni Honorowi: Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Starosta Powiatu Cieszyńskiego Mieczysław Szczurek, Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, Burmistrz Miasta Cieszyn Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Ustroń Przemysław Korcz, Wójt gminy Goleszów Sylwia Cieślar.

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 50.000000%

Dodaj komentarz