“Miłość w korporacji” – spotkanie autorskie z Dariuszem Bożkiem!

“Miłość w korporacji” – spotkanie autorskie z Dariuszem Bożkiem!

Lubisz spotkania z ciekawymi autorami książek? To wydarzenie jest dla Ciebie! Już w ten czwartek (29 września 2022) w Cieszynie odbędzie się spotkanie autorskie z Dariuszem Bożkiem. Będzie ono miało miejsce na Wałowej 4 o godzinie 18.00.

Dariusz Bożek to pisarz, który początkiem września wydał swoją debiutancką książkę, zatytułowaną „Miłość w korporacji”. Sam opisuje ją jako antyromans i nie poleca jej osobom, które lubią „ładne historie” o pozytywnej energii. Jest to coś zdecydowanie ciekawszego, z męskim punktem widzenia. 

Opis książki:

33-letni Janusz to pracownik korporacji, prywatnie nieszczęśliwy i wycofany społecznie singiel. Jego życie odmienią cztery kobiety i zawiązane z nimi intensywne, następujące po sobie relacje. Każda z kobiet jest całkowicie inna, każda dostarczyła mu nowych doświadczeń i zmieniła w pewien sposób. Wśród nich jest Lena, która okaże się sprawczynią największego zamętu.

„Miłości w korporacji” to niezwykła opowieść o problemie, który dotknął wielu. Problemie stworzenia stabilnego związku opartego na dojrzałej miłości. Autor historii zrobił to w sposób nietuzinkowy, nie stroniąc od humoru, bawiąc się literacką konwencją i nie bojąc się zawrzeć w treści książki cząstki własnego życia.

Dariusz Bożek przed wydaniem swojej książki pisał także dla Tramwaju Cieszyńskiego oraz Gazety Codziennej. Co więcej, należy do Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”, w której jest członkiem zarządu. Pracuje w niej jako psycholog, a przy okazji zarządza też punktem gastronomicznym „Bistro na Wałowej”, gdzie zdarza się mu być „bufetowym”.

Serdecznie zapraszamy państwa na to wydarzenie!

Spotkanie autorskie z Dariuszem Bożkiem

29.09.2022, czwartek

Cieszyn, ul. Wałowa 4

Godzina 18.00

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz