W Skoczowie odbędą się szachowe zmagania pod patronatem Burmistrza miasta.
V Otwarte Mistrzostwa Skoczowa w Szachach Szybkich zapraszają wszystkich entuzjastów królewskiej gry do udziału w turnieju, który odbędzie się 17 stycznia 2026 roku. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 9.00 w sali widowiskowej 'Pod Pegazem’ przy ulicy Targowej 26.
Kategorie Turnieju
Turniej jest otwarty dla wszystkich, zarówno dla doświadczonych graczy, jak i dla młodych adeptów szachów. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w dwóch kategoriach: OPEN – dla dorosłych oraz dzieci do lat 13.
Opłaty i Zapisy
Wpisowe na zawody wynosi 30 zł. Uczestnicy mogą zgłaszać się do turnieju za pomocą kodu QR zamieszczonego na plakacie lub telefonicznie pod numerem 690 974 246.
Organizatorzy
Turniej jest organizowany przez Akademię Szachową MM, której założycielem jest Maciej Mroziak. Dla wszystkich chętnych przewidziano wspaniałą zabawę i emocjonującą rywalizację przy szachownicy.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
Źródło: https://mckskoczow.pl/pl,news,1877,v-otwarte-mistrzostwa-skoczowa-w-szachach-szybkich.html
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




