Marynarki damskie – nie tylko do święta

Artykuł sponsorowany

Marynarki damskie – nie tylko do święta

Przyjęło się, że marynarki damskie są tylko i wyłącznie elementem formalnych stylizacji, ale nic bardziej mylnego. Otóż ten element garderoby sprawdzi się także na co dzień, szczególnie jeżeli zawsze chce się wyglądać obłędnie. Co także ważne to fakt, że marynarki dostępne są w wielu wariantach zatem mogą być klasyczne, ale i zdecydowanie bardziej nonszalanckie.

Marynarki – jakie modele wybrać?

Marynarki są idealne dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku czy postury. Otóż odpowiednio dobrany model może ukryć nawet te nadprogramowe kilogramy i nadać sylwetce właściwych proporcji. Ale co także ważne marynarki pasują do spodni w kant, jeansów, ale także bojówek. Oczywiście zawsze należy zwracać uwagę na jakość materiału, szczególnie jeżeli stawiamy na klasykę i chcemy, aby jedna marynarka służyła nam przez wiele lat. W takim przypadku najlepiej postawić na taką w czarnym kolorze, która często nazywana jest też galową, wszak sprawdzi się zarówno do pracy, ale także pasuje do sukni wieczorowej. Warto też zwrócić uwagę na sam krój i tu także mamy naprawdę świetny wybór. Można postawić na taką o prostym kroju, ale i taliowaną, a także model w wersji oversizowym. Ten ostatni jest najbardziej casuwalowy.

Propozycje stylizacja – czyli co pasuje do czego i jakich błędów unikać?

Tak naprawdę w przypadku marynarek ciężko popełnić jakieś rażące błędy stylowe, no może poza jednym. Otóż trzeba pamiętać, że noszenie za małej i rozchodzącej się marynarki jest faux pas. Zatem jeżeli po zapięciu rozchodzi się wam w brzuchu czy wyżej to znaczy, że jest zwyczajnie za mała. Ciekawym wyborem są też marynarki przedłużane, a więc o długości sięgającej do kolan. Takie modele także są bardzo eleganckie. Z kolei jeżeli dobierzecie marynarkę i spodnie w tym samym kolorze to z kolej zyskujecie bardzo modny garnitur, do tego szpilki i macie naprawdę stylowy biznes look. Oczywiście marynarki pasują także do jeansów, zarówno tych typu rurki, jaki i mummy bag. Można je także zestawić z kulotami, ale pamiętacie, że aby nie zaburzyć proporcji sylwetki to najlepiej wybrać marynarkę o bardziej dopasowanym kroju. Ciekawe modele znajdziemy w diversesystem.com/pl/ona/marynarki. Hitem na pewno jest marynarka w kolorze białym, która jest nie tylko elegancka, ale i bardzo stylowa. Warto ją ubrać choćby do czarnych spodni i stworzyć stylizację black and white.

Zagłosuj!

9 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz