Mała Pracownia Projektowania – Słuch. Lupa z ucha

Mała Pracownia Projektowania – Słuch. Lupa z ucha

Wszyscy wiemy, że to co jemy ma znaczenie dla naszego zdrowia. Podobnie jest z tym, czego słuchamy. Dźwięki wpływają na nasz rozwój i nasze samopoczucie. Niektórych unikamy, za innymi tęsknimy. Wszystkie nas otaczają i dobrze byłoby nauczyć się je słyszeć. Słyszenie i słuchanie to dwie osobne sprawy. Na naszym spotkaniu spróbujemy poczuć tę różnicę. Wsłuchamy się w to, co gra w nas oraz w to, co brzmi na zewnątrz. Pomoże nam w tym wspólnie zaprojektowany i wykonany przyrząd do uważnego słuchania. Co to będzie? Słuchawka, trzecie ucho? Tego nie wie nikt! Przekonamy się już niebawem. MIEJCIE USZY SZEROKO OTWARTE!

Joanna Bronisławska znana także jako Asi Mina – artystka, muzyk, aktywistka i edukatorka. Mieszka w Katowicach. Związana z niezależną wytwórnią mik.musik.! Połowa duetu Mołr Drammaz. Propaguje pozasystemową edukację muzyczną dzieci i dorosłych. Współpracuje z artystami z kraju i ze świata oraz instytucjami kultury jako kuratorka wydarzeń muzycznych. Prowadzi autorskie warsztaty dźwiękowe. Stworzyła w Katowicach Muzykodrom – stację lotów muzycznych. Prowadzi muzyczny cykl edukacyjny dla rodzin Aukso4kids w Tychach. Wierzy, że muzyka może zmieniać świat, częściej łączy niż dzieli i jest pretekstem do podróży, spotkań i rozmów.  Udział w warsztacie: 30 zł/dziecko. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Zgłoszenia na: mjarema@zamekcieszyn.pl
Informacje: Małgorzata Jarema, tel. 33 851 08 21 wew. 18.

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 5

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 60.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 40.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!