Lodowisko Cieszyn: sprawdź ceny i godziny otwarcia w tym sezonie!

Lodowisko Cieszyn: sprawdź ceny i godziny otwarcia w tym sezonie!

Tutaj dowiesz się, jakie są godziny otwarcia lodowiska w Cieszynie, możesz sprawdzić też ceny biletów. Lodowisko o wymiarach 30 x 60 metrów jest częścią Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków. Upewnij się, że sprawdzisz godziny pracy przed wyjściem, ponieważ mogą one ulec zmianie w zależności od pory roku lub dnia tygodnia. Sprawdź ceny biletów i godziny otwarcia ogólnodostępnego cieszyńskiego krytego lodowiska w tym sezonie.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Cieszynie, ul.Sportowa 1, tel. (+48) 33 851-00-07

Godziny otwarcia lodowiska*

*Powyższe godziny otwarcia ogólnodostępnej ślizgawki mogą ulec zmianie.  Aktualny harmonogram zgodnie z kalendarzem na stronie sport.cieszyn.pl. Aktualizacja: 9.02.2023r.

Ceny biletów:

Bilet jednorazowy normalny: 6 zł (pn-pt) / 8 zł (weekendy)
Bilet ulgowy 4 zł (pn-pt) / 5 zł (weekendy)

Wypożyczenie pary łyżew: 6 zł/ godz.
Wypożyczenie kasku: 3 zł/ godz.

Pełny cennik na stronie:
http://www.sport.cieszyn.pl/obiekt/lodowiskorolkowisko

Zniżki oraz bilety ulgowe:

1. Posiadacze Cieszyńskiej Karty Dużej Rodziny są uprawnieni do zniżki 50%.
2. Do korzystania z biletów i karnetów ulgowych są uprawnieni:
– dzieci do lat 7,
– uczniowie szkół: podstawowych, gimnazjów, dziennych szkół ponadgimnazjalnych i dziennych szkół policealnych na podstawie ważnej legitymacji szkolnej,
– studenci studiów dziennych do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji studenckiej,
– emeryci i renciści na podstawie legitymacji rencisty, emeryta lub dowodu osobistego wraz z odcinkiem renty lub emerytury,
– posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora,
– osoby niepełnosprawne z widocznym kalectwem lub na podstawie dokumentu orzekającego o niepełnosprawności.
3. Cena dla klubów sportowych, stowarzyszeń i fundacji realizujących zadania publiczne w zakresie kultury fizycznej na podstawie umowy zawartej z Gminą Cieszyn na prowadzenie treningów własnych lub organizację zawodów w ramach współzawodnictwa prowadzonego przez polskie związki sportowe w okresie obowiązywania umowy oraz w miesiącu następnym po tym okresie w przypadku złożenia wniosku o dotację na kolejny okres.
4. W przypadku udostępnienia zamrożonej tafli lodowiska lub hali z zamrożoną taflą lodowiska w okresie 1 maja – 15 września do ceny dolicza się dodatek w wysokości 50% ceny podstawowej.

* Dopuszcza się możliwość zastosowania upustu do 20% w przypadku, gdy zamawiający zamawia większą ilość jednostkową z zakresu świadczonych usług objętych cennikiem oraz w przypadku organizacji imprez mających szczególne znaczenie dla rozwoju sportu w mieście lub promocji miasta.

Zagłosuj!

25 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 31

Fajne: 25

Procent fajnych głosów: 80.645161%

Słabe: 6

Procent słabych głosów: 19.354839%

Dodaj komentarz