Ksiądz z Ostrawy umówił się na seks z niepełnosprawnym chłopcem? Zobacz nagranie z oświadczeniem hierarchy z Czech.

Ksiądz z Ostrawy umówił się na seks z niepełnosprawnym chłopcem? Zobacz nagranie z oświadczeniem hierarchy z Czech.

– W tej chwili zatrzymałem hierarchę kościoła rzymsko katolickiego w Ostrawie który umówił się na sex w hotelu w Katowicach – napisał wczoraj na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Do spotkania doszło w hotelu w Katowicach. W jednym z pokoi duchowny spotkał się z pełnoletnim mężczyzną. – Ksiądz był przekonany, że osoba ta nie ukończyła 15. roku życia – twierdzi Stonoga. Między księdzem a mężczyzną doszło do stosunku. Wszystko zostało nagrane przez ukryte kamery. Na podstawie tych doniesień wkroczyła policja.

Policja potwierdziła fakt tego zdarzenia. Doszło do niego w jednym z katowickich hoteli przy ulicy Wojewódzkiej. Służby nie zlekceważyły otrzymanego zgłoszenia. Funkcjonariusze przeszukali pokój w którym wysoko postawiony czeski duchowny miał spotkanie i jego samochód. Po przeprowadzeniu czynności ksiądz otrzymał wezwanie na przesłuchanie które ma odbyć się w poniedziałek.

Wg informacji mediów, hierarcha jest wysoko sytuowanym duchownym w czeskim kościele i Watykanie.

Tymczasem na fanpage Zbigniewa Stonogi pojawiło się nagranie z oświadczeniem czeskiego księdza które udostępniamy poniżej.

Oświadczenie duchownego:


Zagłosuj!

-17 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 63

Fajne: 20

Procent fajnych głosów: 31.746032%

Słabe: 43

Procent słabych głosów: 68.253968%

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz