Kortez w Wiśle

Kortez w Wiśle

W swoją letnią trasę rusza niebawem Kortez który na mapie swoich koncertów nie zapomniał również o Śląsku Cieszyńskim. 14. sierpnia będziemy mogli zobaczyć go w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle. Kortez zagra w tym roku 20 koncertów z czego 15 odbędzie się w ramach trasy „HOLIDAY TOUR”.

Kortez, a właściwie Łukasz Federkiewicz  znany z takich utworów jak „Hej wy”, „Pierwszy” , czy też „Nic tu po mnie”  ma już na swoim koncie takie płyty jak „Bumerang” i „Mój dom”, artysta wydał także minialbum pod tytułem „Dobry moment”, który był zwieńczeniem  albumu „Mój dom”. W 2018 roku razem z Dawidem Podsiadło i Krzysztofem Zalewskim nagrał singiel „Początek”, który był zapowiedzią kolejnej, dziewiątej już trasy  „Męskiego grania”. Numer okazał się wielkim hitem i wciąż góruje na listach przebojów we wszystkich radiostacjach.

Kortez wprowadza swoim głębokim głosem, nietuzinkowymi dźwiękami i tekstami powiew świeżości na polskiej scenie. Cała przygoda artysty z wielką sceną rozpoczęła się na precastingu do programu  „Must be the music”, kiedy to otrzymując dwa „TAK” i dwa „NIE” nie zakwalifikował się do dalszej części. Występ ten jednak otworzył mu drzwi do sławy, bowiem muzyk został wypatrzony przed wytwórnie Jazzboy Records. Już w 2016 roku muzyk został nominowany aż w czterech kategoriach  Fryderyków, finalnie jednak odebrał tylko jedną statuetkę jako „Fotogeniczny debiut roku”.

 Oprócz utworów z płyt „Bumerang” i „Mój dom” będziemy mogli usłyszeć  jego nowy utwór „Dobry dzień”, który ma zapowiadać letnią trasę Korteza.  Sprzedaż biletów ruszyła już 16.04.2019r o godzinie 12:00, bilety można kupić online.

Szczegóły na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/508663039662076/

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 50.000000%

Dodaj komentarz