Koniec Brackiego?

Koniec Brackiego?

Piwo Brackie może być po cichu likwidowane. Podejrzenie takie pojawiło się, ponieważ najpierw zlikwidowano puszkę, a teraz z półek sklepowych znikają również butelki!

W obliczu rosnącej obawy o losy piwa Brackiego, mieszkańcy Śląska
Cieszyńskiego, a przede wszystkim wierni fani, smakosze i ludzie życzliwi Brackiemu, którym losy nie są obojętne, zwracają się do Państwa z apelem o zaprzestanie działań ewidentnie świadczących o chęci zlikwidowania Brackiego i co za tym idzie, prosimy o nielikwidowanie go.

Produkowane wcześniej w browarze w Cieszynie (Browarze Zamkowym
Cieszyn), a obecnie należące do Grupy Żywiec piwo Brackie jest produktem handlowym, którego celem jest sprzedaż. Mieszkańcy chcieli jednak zwrócić uwagę na fakt, że piwo przez te wszystkie lata stało się na „naszej ziemi” czymś więcej niż produkt. Piwo Brackie to dobro kultury naszego regionu i tym samym należy do społeczeństwa. Nie zgadzamy się na zaprzestanie rozlewania piwa do butelek, gdyż butelka jest najlepszym i najbardziej popularnym opakowaniem w świecie piw. Brak Brackiego w butelkach uniemożliwi zakup i możliwość napicia się go dla wielu z nas…

Petycja o przywrócenie Brackiego. UWAGA – Po podpisaniu petycji na Waszego maila przyjdzie potwierdzenie, w które należy kliknąć by głos był ważny.

Zagłosuj!

256 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 292

Fajne: 271

Procent fajnych głosów: 92.808219%

Słabe: 21

Procent słabych głosów: 7.191781%

Dodaj komentarz