Kolejny handlarz narkotyków złapany!

Kolejny handlarz narkotyków złapany!

Policjanci ze Skoczowa zatrzymali 22-latka, który posiadał ponad 240 gramów marihuany.

Mężczyzna trafił do aresztu. W trakcie postępowania śledczy ustalili, że wprowadził na rynek narkotyki warte ponad 70 tysięcy złotych. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec marca tego roku policjanci ze Skoczowa ustalili, ze 22-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego może posiadać znaczną ilość narkotyków w swoim mieszkaniu, które wynajmował w Skoczowie. Nie pomylili się. W trakcie przeszukania stróże prawa znaleźli ponad 240 gramów marihuany, wagę i inny sprzęt służący do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie postępowania śledczy z komisariatu w Skoczowie, przy współpracy z prokuraturą wykryli, że 22-latek od maja ubiegłego roku wprowadził na rynek ponad 2300 działek narkotyków. Ich wartość na czarnym rynku szacowana jest na ponad 71 000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, wprowadzenia ich na rynek i udzielania innym osobom w celach zarobkowych. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu grozi nawet do 12 lat więzienia.

Źródło :http://www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl/

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 4

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 50.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz