Jakub Chmiel w plebiscycie na INSTRUKTORA TAŃCA ROKU 2020

Jakub Chmiel w plebiscycie na INSTRUKTORA TAŃCA ROKU 2020

Jakub Chmiel, Nasz „Maserak” został nominowany do plebiscytu na „INSTRUKTORA TAŃCA ROKU 2020”!

Jakub Chmiel w plebiscycie na INSTRUKTORA TAŃCA ROKU 2020

Cieszyński, Kończycki i od Was teraz zależy…, czy już nie długo Nasz „Maserak” zostanie „INSTRUKTOREM TAŃCA ROKU 2020” i stanie się „Śląskim Maserakiem”

Przypominamy, że Naszym „Maserakiem” jest instruktor Szkoły Tańca „Bailami” – Jakub Chmiel. Instruktor posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, ale przede wszystkim ogromne serce do tego co kocha robić. Codziennie zraża swoją miłością do tańca swoich kursantów, którzy uwielbiają do Niego wracać na zajęcia i uczyć się z wielką werwą!

Codzienne efekty pracy Instruktora Szkoły Tańca „Bailami” możemy zobaczyć na stronie Facebook-owej, gdzie cieszą się ogromną popularnością i uwielbieniem wśród wielu sympatyków tańca i nie tylko… Gdzie również możemy zobaczyć pozytywne opinie kursantów, ich rodziców i wielu innych ludzi aktywnie uczestniczących w życiu Szkoły Tańca „Bailami”, o czym może świadczyć jedna z wielu wypowiedzi, cytujemy – „Uwielbiam zajęcia prowadzone przez Kubę! Profesjonalista w każdym calu. Super atmosfera, zwraca uwagę na najmniejszy szczegół, tak aby robić jak największe postępy w tańcu. Naprawdę polecam!”

Jakub Chmiel, Nasz „Maserak” został nominowany do plebiscytu na „INSTRUKTORA TAŃCA ROKU 2020”! Plebiscyt trwa do 17 kwietnia do godziny 20:30! 

Aby zagłosować na Naszego „Maseraka” czyli Jakuba Chmiela wystarczy wysłać SMS o treści ITK.100 pod numer 72355 (2,46) lub zagłosować na stronie Dziennik Zachodni

Pomóżmy spełnić marzenie Naszego instruktora! Pomóżmy instruktorowi i jego kursantom, którzy mają możliwość uczyć się tańca od i pod okiem najlepszego instruktora na Śląsku! 

Jeśli możesz – ZAGŁOSUJ! Pamiętaj – ITK.100 pod numer 72355 !

Pamiętaj – ITK.100 pod numer 72355 !

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 33.333333%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!