Istebna: Apel o Oszczędzanie Wody w Gminie Istebna

Istebna: Apel o Oszczędzanie Wody w Gminie Istebna

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami, zapotrzebowanie na wodę w gminie Istebna gwałtownie rośnie.

Referat Usług Komunalnych Urzędu Gminy Istebna zwraca się do mieszkańców oraz turystów z apelem o racjonalne korzystanie z wody pobieranej z gminnej sieci wodociągowej. Celem tego apelu jest zapewnienie ciągłości dostaw wody na podstawowe potrzeby bytowe i higieniczne.

Prośba o Ograniczenie Zużycia Wody

Władze gminy proszą o ograniczenie korzystania z wody do celów innych niż niezbędne, a w szczególności: napełniania basenów i oczek wodnych, podlewania ogródków, trawników i upraw, mycia samochodów oraz zraszania podjazdów. Dziękują za zrozumienie oraz wspólne dbanie o zasoby wodne gminy Istebna.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Istebna: Apel o Oszczędzanie Wody w Gminie Istebna REKLAMA

Źródło: https://istebna.eu/turysta/news/apel-o-oszcz-dzanie-wody

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA