Hazlach: Projekt grantowy „Od węgla do słońca”: uwaga na oszustów!

Hazlach: Projekt grantowy „Od węgla do słońca”: uwaga na oszustów!
Hazlach: Projekt grantowy „Od węgla do słońca”: uwaga na oszustów!
image 132

Jak informowaliśmy w ubiegłym roku, Gmina Hażlach wspólnie z Gminą Czechowice-Dziedzice uczestniczy w partnerskim projekcie grantowym dotyczącym odnawialnych źródeł energii (zob. tutaj). Tymczasem Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach ostrzega, że docierają do niego informacje o firmach, które organizują lub próbują organizować związane z nim spotkania informacyjne.

„Pracownicy Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbierają sygnały o organizacji spotkań, a także prowadzeniu kampanii promocyjnej odnośnie projektu grantowego. Działania mają dotyczyć projektu OZE, który będzie realizowany w niedalekiej przyszłości. Spotkania organizują osoby nieuprawnione. Przestrzegamy przed udzielaniem im informacji w zakresie danych osobowych lub podpisywaniem umów. Jedynym wiarygodnym źródłem informacji o programach i projektach grantowych realizowanych w Gminie Czechowice-Dziedzice jest strona internetowa czechowice-dziedzice.pl” – podaje nasza partnerska gmina (więcej tutaj).

O szczegółach, w tym terminach składania wniosków do wspomnianego projektu „Od węgla do słońca – odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach”, mieszkańcy obu gmin zostaną poinformowani z chwilą zawarcia umowy o dofinansowanie, co nastąpi prawdopodobnie na koniec II kwartału 2024 roku.

Zrodlo:https://samorzad.gov.pl/web/gmina-hazlac

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz