Halo? Policja? Ktoś skradł moje serce!

Halo? Policja? Ktoś skradł moje serce!

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” zaprasza na improwizowany spektakl komediowy z okazji walentynek! Wystąpi dla nas grupa Bez Puenty Impro w programie „Halo? Policja? Ktoś skradł moje serce!”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 lutego, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Narodowego.

Spektakle improwizowane są absolutnie zawsze komediowe. Co lepsze, widownia ma często wpływ na obraz spektaklu dając artystom inspirację. Aktorzy budują spektakl dosłownie z niczego, tworząc ciekawą, jednorazową historię, która nigdy więcej się nie powtórzy, dlatego każdy spektakl ma swój indywidualny charakter. Jest zabawnie, często abstrakcyjnie i po prostu ciekawie. Każdy występ można śmiało nazwać performancem.

Grupa Bez Puenty Impro to zawodowi artyści: aktorzy, muzycy i wokaliści, którzy wspólnymi siłami tworzą spektakle improwizowane. Jest to coś, co zdecydowanie wyróżnia ich na tle innych grup. Każdy z artystów jest inny i każdy wnosi do spektaklu coś oryginalnego. Swoje doświadczenia z desek teatralnych na terenie całego kraju z przyjemnością przelewają na deski teatru improwizowanego. Tego nie można przegapić

Bilety w cenie 25 zł dostępne są na www.domnarodowy.pl lub w kasie COK.
Serdecznie zapraszamy!

COK

Źródło: UM Cieszyn

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz